Κόκκαλης Νικήτας (Δ.Ε. Νέας Ερυθραίας)
![](https://dinamielpidaskifissias.gr/sites/default/files/%CE%9D%CE%B9%CE%BA%CE%AE%CF%84%CE%B1%CF%82-%CE%9A%CF%8C%CE%BA%CE%BA%CE%B1%CE%BB%CE%B7%CF%82.jpg)
Γεννήθηκα στη Νέα Ερυθραία το 1989. Πτυχιούχος Πολιτικών Επιστημών του Παντείου Πανεπιστημίου και μεταπτυχιακές σπουδές στο τμήμα ΔΕΣ στο Πανεπιστήμιο Πειραιά. Διατηρώ ατομική επιχείρηση στη Νέα Ερυθραία. Εξελεγην το 2014 ο νεότερος Δημοτικός Σύμβουλος και διετέλεσα Πρόεδρος της Πρωτοβάθμιας Σχολικής Επιτροπής και Αντιπρόεδρος του Ν.Π.Δ.Δ. Πολιτισμού και Αθλητισμού «Δημήτριος Βικέλας».
Δύναμη Ελπίδας Κηφισιάς
Email: gthomk@yahoo.gr