Σύριος Δημήτρης (Δ.Ε. Κηφισιάς)
![](https://dinamielpidaskifissias.gr/sites/default/files/%CE%A3%CE%A5%CE%A1%CE%99%CE%9F%CE%A3-%CE%94%CE%97%CE%9C%CE%97%CE%A4%CE%A1%CE%97%CE%A3.jpg)
Σύμβουλος Δημοτικής Ενότητας Κηφισιάς και Αντιπρόεδρος της Κοινωνικής Μέριμνας.
Απόφοιτος 10ου Λυκείου Αθηνών. Απόφοιτος Ναυτικής Ακαδημίας. Σπούδασε ηλεκτρονικά και πληροφορική και εργάστηκε από το 1987 σε πολυεθνική εταιρεία ως μηχανικός Η/Υ. Το 2001 έλαβε ΜΒΑ. Στέλεχος πωλήσεων σε εταιρείες τεχνολογίας. Έφορος της ομάδας ξιφασκίας του Παναθηναϊκού (2007-2014). Μέλος ΔΣ του Βαρβακείου Ιδρύματος.
Δύναμη Ελπίδας Κηφισιάς
Email: gthomk@yahoo.gr