Γαλάνης Παναγιώτης (Δ.Ε. Κηφισιάς)
![](https://dinamielpidaskifissias.gr/sites/default/files/%CE%93%CE%B1%CE%BB%CE%AC%CE%BD%CE%B7%CF%82.jpg)
Κατοικώ στο Καστρί από το 2008. Σπούδασα πληροφορική και διοίκηση επιχειρήσεων στο Αμερικανικό Κολλέγιο. Ιδιοκτήτης εταιρείας πληροφορικής με διεθνή παρουσία. Δημιούργησα την ηλεκτρονική πλατφόρμα του « Ποταμιού» με τη δυνατότητα των ηλεκτρονικών ψηφοφοριών. Μέλος Ανεξάρτητης Αρχής Διαδικασιών και Δεοντολογίας με τον καθηγητή Νίκο Αλιβιζάτο. Διετέλεσα Αναπληρωτής τομεάρχης Ψηφιακού Κόμματος στο Κίνημα Αλλαγής.
Δύναμη Ελπίδας Κηφισιάς
Email: gthomk@yahoo.gr