Κόρμαλη Αθηνά (Δ.Ε. Κηφισιάς)
![](https://dinamielpidaskifissias.gr/sites/default/files/%CE%9A%CF%8C%CF%81%CE%BC%CE%B1%CE%BB%CE%B7-%CE%91%CE%B8%CE%B7%CE%BD%CE%AC.jpg)
Γεννήθηκα και μεγάλωσα στην Κηφισιά. Απόφοιτος του 1ου Λυκείου Κηφισιάς. Πτυχιούχος Περιβαλλοντολόγος Πανεπιστημίου του Λονδίνου, με μεταπτυχιακές σπουδές στο «Περιβάλλον & Νέες Τεχνολογίες» από το Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων. Κάτοχος μελετητικού πτυχίου κατηγορίας περιβαλλοντικών. Διαθέτω πολυετή εμπειρία σε θέματα διαχείρισης αποβλήτων και προγραμμάτων ανακύκλωσης καθώς και προστασίας περιβάλλοντος.
Δύναμη Ελπίδας Κηφισιάς
Email: gthomk@yahoo.gr